Bonus dla urody Oriflame

Bonus dla urody Oriflame

Im więcej punktów uzbierasz tym więcej odbierzesz nagród!

Bonus dla urody to specjalny program dla Tych konsultantek/konsultantów Oriflame, którzy ambitniej podchodzą do sprzedaży produktów, które są punktowane. Ilość zebranych punktów w danym katalogu wymieniana jest na wartościowe nagrody, które możemy odbierać z trzech poziomów.

BRĄZ – pierwszy poziom, aby go uzyskać należy zebrać 100PP (punkty premiowe), po których uzyskaniu w kolejnym katalogu do swojego zamówienia możesz dołączyć jeden z ośmiu produktów ujętych w tym poziomie, których wartość wynosi około 100zł CK (cena katalogowa) a Ty zapłacisz za niego tylko 9,90zł CH (cena handlowa).
Bonus dla urody Oriflame braz

nagrody bonus dla urody braz

SREBRO – poziom drugi, w tym przypadku jeżeli zbierzesz 200-299PP możesz sobie wybrać jeden produkt z poziomu pierwszego BRĄZ i jeden z poziomu drugiego czyli SREBRNY, który jest o wartości CK ponda 240zł a Ty za oba zapłacisz jedyne 9,90zł
Bonus dla urody Oriflame srebro

nagrody bonus dla urody srebro

ZŁOTO – poziom trzeci, to poziom, w którym zbierając 300PP i więcej odbierzesz aż trzy nagrody z wszystkich trzech poziomów BRĄZOWY, SREBRNY i ZŁOTY o łącznej wartości ponad 440zł za jedyne 9,90zł.
Bonus dla urody Oriflame zloty

nagrody bonus dla urody zloto

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.