Bonus dla urody Oriflame

Bonus dla urody Oriflame

Im więcej punktów uzbierasz tym więcej odbierzesz nagród!

Bonus dla urody to specjalny program dla Tych konsultantek/konsultantów Oriflame, którzy ambitniej podchodzą do sprzedaży produktów, które są punktowane. Ilość zebranych punktów w danym katalogu wymieniana jest na wartościowe nagrody, które możemy odbierać z trzech poziomów.

BRĄZ – pierwszy poziom, aby go uzyskać należy zebrać 100PP (punkty premiowe), po których uzyskaniu w kolejnym katalogu do swojego zamówienia możesz dołączyć jeden z ośmiu produktów ujętych w tym poziomie, których wartość wynosi około 100zł CK (cena katalogowa) a Ty zapłacisz za niego tylko 9,90zł CH (cena handlowa).
Bonus dla urody Oriflame braz

nagrody bonus dla urody braz

SREBRO – poziom drugi, w tym przypadku jeżeli zbierzesz 200-299PP możesz sobie wybrać jeden produkt z poziomu pierwszego BRĄZ i jeden z poziomu drugiego czyli SREBRNY, który jest o wartości CK ponda 240zł a Ty za oba zapłacisz jedyne 9,90zł
Bonus dla urody Oriflame srebro

nagrody bonus dla urody srebro

ZŁOTO – poziom trzeci, to poziom, w którym zbierając 300PP i więcej odbierzesz aż trzy nagrody z wszystkich trzech poziomów BRĄZOWY, SREBRNY i ZŁOTY o łącznej wartości ponad 440zł za jedyne 9,90zł.
Bonus dla urody Oriflame zloty

nagrody bonus dla urody zloto

 

Dodaj komentarz